Η ταινία είναι για κλάματα. Φρίμαν, Μάλκοβιτς, Μίρεν, Γουίλις γελιοποιούνται στα 60+ τους παριστάνοντας τους πρώην σούπερ πράκτορες. Ειδικά ο τεράστιος ως ηθοποιός Μόργκαν Φρίμαν και η Έλεν Μίρεν δεν το χουν καθόλου (προσέξτε τη σκηνή που η Μίρεν χειρίζεται το minigun, είναι για γέλια). Ευτυχώς το τρέιλερ δείχνει ό,τι πρέπει να δει κάποιος για να ξέρει τι θα κάνει. Δεν υπάρχει καμία...
Για να ξεκινήσω, πάντα μισούσα τους αγώνες. Ναι, τους μισούσα. Πιστεύω ότι είναι μια γελοία σπατάλη πόρων και είναι βαρετό να τους παρακολουθείτε. Δεν έχω κανένα ενδιαφέρον για τα αυτοκίνητα - και έτσι δεν ξέρω απολύτως τίποτα για την ιστορία. Δεν ήξερα τίποτα για αυτήν την ταινία πέρα από το διάβασμα της υπόθεσης πριν αρχίσω να τη παρακολουθώ, οπότε με ενδιέφερε πολύ να δω αν...
Η Γυναίκα Βασιλιάς (2022)
Εργαρα από τις λίγες!!! Είναι μια πραγματικότητα που υπήρχε αλλά η δύναμη της ψυχής και του μυαλού φτάνει σε άλλους ορίζοντες!!! Δύσκολα μονοπάτια ζουν οι γυναίκες αλλά χάρη σ' αυτές έχουμε την ελευθερία μας!!!! Λυπάμαι για όσα πέρασαν και όσα περνούν και στη σημερινή εποχή πολλές γυναίκες.... Συγχαρητήρια στους σκηνοθέτες και στους σεναριογράφους!!